Free delivery from 57,40 €
Safe shopping
Idosell security badge

First birthday party!

2013-12-03
First birthday party!

Właśnie miną pierwszy rok. W chwili refleksji zastanawiam się co się zmieniło i co mogę teraz powiedzieć. Jedno wiem na pewno, miłość do perfum rozwinęła się i przybrała inną formę. Zmieniły się upodobania ponieważ bliżej poznałam magiczny świat perfum i jego możliwości. Zrozumiałam również to, że ten Świat tworzą wyjątkowi i wspaniali ludzie: wrażliwi, ekspresyjni, pełni energii. Ludzie którzy są w stanie zrobić wiele żeby móc dalej rozwijać swoją pasję. Ta energia napędza do działania i dodaje sił. Pokazuje że idziemy w dobrym kierunku i to jest piękne. Bo właśnie do piękna w życiu dążymy.

W perfumerii poznaliśmy wiele wspaniałych, niszowych marek. Poszerzyliśmy ofertę i wypróbowaliśmy wiele nowych zapachów. To będziemy dalej robić, bo właśnie to w naszej pracy kochamy najbardziej, czyli wąchać a później rozmawiać o emocjach.

 

Na imprezę urodzinowa zjechali się ludzie z całej polski. Pozdrawiamy naszych gości z Warszawy, Wrocławia, Suwałk, Legionowa, Katowic i Bielska Białej. Oczywiście nie możemy zapomnieć o gościach z Ostrowii Mazowieckiej ;-)

 

Urodziny LaselectionUrodziny LaselectionUrodziny laselection Urodziny laselection Urodziny laselection Urodziny laselection Urodziny laselection

 

 

Oczywiście nie mogło zabraknąć wyjątkowych perfum oraz wąchania i testowania. 

 

Perfumeria Laselection

 

Perfumeria Laselection

Perfumeria Laselectionperfumeria laselection

perfumeria laselectionperfumeria laselection

perfumeria laselectionperfumeria laselectionperfumeria laselection

 

 

Kasia Wizaż (Katarzyna Bujakowska) opowiadała i makijażach a później miała okazję zaprezentować co potrafi w praktyce. Wyszło naprawdę bardzo ładnie a umalowane dziewczyny wyglądały przepięknie  ;-)

 

perfumeria laselection

 perfumeria laselectionperfumeria laselectionperfumeria laselectionperfumeria laselectionperfumeria laselectionperfumeria laselectionperfumeria laselectionperfumeria laselection

 

 

Klaudia - autorka kultowego bloga sabbathofsenses.com miała opowiadać o tym jak dobrać zapach do naszej osobowości oraz rozprawić się z kilkoma mitami na temat perfum. Okazało się ze opowiedziała mam również o składnikach perfum, pokazała jak najlepiej perfumy testować oraz na czym polega określenie ?perfumy niszowe?. Miała mówić ok 40 minut a mówiła 1,5 godziny. Po prostu wszyscy ją słuchali a to o czym opowiadała było bardzo ciekawe ;-) Wykazała się również ogromną wiedzą merytoryczną i odpowiadała gościom na wszystkie pytania odnośnie perfum. 

 

klaudia Heintze perfumeria laselection

 

Sabbath perfumeria laselection Sabbath perfumeria laselection Sabbath perfumeria laselection Sabbath perfumeria laselection

 

Na imprezie swoją premierę miały nowe zapachy z naszej oferty. Pani Asia Bąk przedstawicielka firmy Matitrading osobiście zaprezentowała nowe perfumy marki Ajmal. 

 

Aurum Ajmal

 

 

Ambre Pimente AjmalAccord Violet Ajmal

 

Poźniej był poczęstunek dla gości. 

 

 

 

Urodziny Laselection

 

 

 

Urodziny Laselection

 

 

Swoim pięknym głosem zauroczyła nas młoda artystka Konga Goca.  Wraz z kolegami ułożyli 7 własnych piosenek w ciągu 1,5 tygodnia. To była piękna muzyka młodych, utalentowanych ludzi. Bardzo za to dziękujemy. 

 


Kinga Goca

 

Kinga Goca Kinga Goca

 

 Na koniec nie zabrakło czegoś słodkiego oraz czegoś bardzo przyjemnego - czyli losowania nagród dla uczestników.

 

urodziny laselectionklaudia i tatianaurodziny laselectionlosowanie nagród laselectionlosowanie nagród laselection

 

Dziękujemy naszym wspaniałym gościom którzy zaszczycili nas swoją obecnością i stworzyli wspaniała atmosferę. Dziękujemy Wam za to że dzielicie z nami nasza pasje oraz kochacie perfumy tak samo jak my, a niektórzy jeszcze bardziej.

 

Tatiana Grabowska

 

perfumeria laselection perfumeria laselection perfumeria laselection perfumeria laselection perfumeria laselection perfumeria laselection perfumeria laselection perfumeria laselection perfumeria laselection perfumeria laselection

 

Firmę tworzą ludzie: pracownicy, dostawcy i t. d. Przy dobrze dobranym zespole mamy szanse realizować nasze plany oraz rozwijać się. Dziękujemy bardzo naszym partnerom handlowym za wsparcie przy organizacji imprezy oraz zafundowanie prezentów na uczestników. Dziękuję Panu Marcinowi Malik za z firmy  Szmaragd i Diament, Pani Joannie Bąk z firmy Matitrading oraz Pani Justynie Nyczyk z  Perfumerii Orientalnej Yasmeen.

Pozdrawiam serdecznie Tatiana Grabowska

Share your comment
IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2023-12-17
Great price and shipping was fast even to the US, contacted seller on tracking package and was very quickly answered.
2022-12-25
Very good service
pixelpixel